Anasayfa  |   Yapılan İşler  |   Blog  |   Hizmetlerimiz  |   İletişim  |   Tüm Haberler  |   Yeni Üyelik  |  Şifremi Unuttum 
Üye İşlemleri
  Kullanıcı Adınız

  Şifreniz

 

Son Haberler
 İstatistikler
» Bugün Gelen : 3
» Toplam Gelen : 70542
» Kayıtlı Üye : 22
» Toplam Yönetici : 1
Arama 
Aranacak kelimeleri girin
Site İçeriğinde
Web
Önceki Sayfaya Geri Dön...

 

Barındırma (Hosting) Hizmeti

Öncelikle Internet Sitesine ait dosyaları saklamak için bir sunucuya ihtiyacınız olacak. Bu hizmetin adı "Barındırma (Hosting) Hizmeti"dir.

  Barındırma (Hosting) seçeneklerimizi görmek için tıklayın...

 

Alan Adı (Domain) Hizmeti

Ziyaretçilerinizin Internet sitenize ulaşılabilecekleri yol Alan Adı (Domain) hizmetinden geçiyor. İstediğiniz bir adı örneğin "yenigundoguyor" gibi... yenigundoguyor.com, yenigundoguyor.net, yenigundoguyor.info gibi son eki değişik hallerde satın alabilir, sitenize erişimi garanti edebilir ve daha çok ziyaretçinizin Internet sitenize rahatlıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  Alan Adı (Domain) seçmeden önce var olup olmadığını görmek için tıklayın...
  .com.tr, .org.tr, .gen.tr, .nom.tr, .gov.tr, .edu.tr, .k12.tr, .bbs.tr, .mil.tr uzantılı Alan Adı başvuruları için buraya tıklayınız.

 

Web Tasarım Hizmeti

Web sitenizin tasarımınızı beğenmiyor veya henüz bir web sitesi tasarımınız yoksa istekleriniz ve tecrübelerimiz doğrultusunda size uygun olan tasarımı yapabiliriz.

  Web Tasarım hizmetiyle ilgili geniş bilgi için tıklayın...
  Bugüne kadar Web Tasarımlarını yaptığımız firmalara göz atmak için tıklayın...
 

 

* Bu 3 adım Internet Sitesine sahip olmak için gerekenleri göstermektedir. Sahip olmanız gerekenler ötesinde size uygun olan diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi için tıklayın...

Önceki Sayfaya Geri Dön...
Her Hakkı : WebAytek.com a aittir.
İletişim :